Stypendium im. Św. Jana Pawła II

Stypendium im. Św. Jana Pawła II

Dyrektor Szkoły Podstawowej Nr 10 w Kaliszu informuje, iż uczniowie pragnący ubiegać się o stypendium Miasta Kalisza im....

Życzenia dla Babć i Dziadków od klasy 3b

Życzenia dla Babć i Dziadków od klasy 3b

Co roku najmłodsi uczniowie naszej szkoły z okazji Dnia Babci i Dziadka organizowali piękne przedstawienie, na które zap...

Dzień Babci i Dziadka w SALUSIE

Dzień Babci i Dziadka w SALUSIE

W naszym kalendarzu znajdziemy bardzo dużo świąt, jedne obchodzimy hucznie, inne traktujemy z obojętnością. Niewątpliwie...

plan lekcji plan wywiadow plan imprez

Boże Narodzenie to święta, na które czekamy z niecierpliwością przez cały rok. Spędzamy je przy pięknie ubranej choince z tymi, których najbardziej kochamy, ciesząc się każdą chwilą, każdym gestem wyrażającym miłość. Niewątpliwie tegoroczne święta zmieniła pandemia, nie wszyscy mogliśmy spotkać się  w szerszym gronie.

Szczególnie jednak epidemia dotknęła ludzi starszych, tych, którzy przebywają w zakładach opieki, często pozbawionych kontaktu z najbliższymi przez dłuższy czas, nawet kilka miesięcy. Dla nich ten okres jest szczególnie trudny, dlatego zdecydowaliśmy się dać im choć trochę radości, poczucie, że mimo wszystko nie jesteśmy obojętni na ich los.

Szkolne koło PCK oraz Grupa Wsparcia RAZEM pod kierunkiem pani Eweliny Majewskiej i pani Magdaleny Majewskiej w grudniu 2020 roku zorganizowały zbiórkę dla pensjonariuszy Kaliskiego Centrum Opieki Długoterminowej SALUS. Uczniowie naszej szkoły przekazywali słodycze, własnoręcznie wykonane ozdoby i kartki świąteczne, które następnie trafiły do podopiecznych SALUSA. Do akcji włączyły się także pani Magdalena Molczyk - Magdańska, która wykonała ozdoby oraz pani Agnieszka Kowalewska, która przygotowała upominki w postaci wierszy.

Dzięki hojności i empatii społeczności szkolnej udało się podarować trochę uśmiechu, radości i łez wzruszenia tym, których los w ostatnim czasie tak bardzo doświadczył.

Uczniom i Rodzicom dziękujemy za zaangażowanie i wsparcie,
bez Was przeprowadzenie akcji nie byłoby możliwe.

Szkoła Podstawowa nr 10
im. Marii Konopnickiej

ul. Karpacka 3, 62-800 Kalisz
tel.: 62 501 17 27
fax: 62 501 17 61
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

pamietamy pr3zaufanie
grupa wsparcia razem
pogromcy konfliktowpcknasz filmfestiwal filmblog literackiblog fitness

informacje prezent podst

prawo jaszka

prawo szkola demo

prawo europa

jezyk-niemiecki-2

filmy plastyka

filmy plastyka

prawo wzor rozwoj

dobrz zaprojektowany

samorzad-uczniowski-white

ok-white

AIESEC New Logo mm

poczytajmy mm

Uniwersytet Dzieci logo kolor mm

czytam sobie log

uni ekon dzieciecy

maly mistrz m

lepsza szkola top

maly medyk top

kolorowy uniwersytet top

Akademia młodego ekonomisty

Początek strony

tlo new www 2015 j3