Mała książka - wielki człowiek

Mała książka - wielki człowiek

W listopadzie 2020 roku dotarła do naszej szkoły przesyłka z Instytutu Książki z upominkami dla naszych najmłodszych czy...

Zajęcia chemiczne w klasie 1c

Zajęcia chemiczne w klasie 1c

W piątek, 27 listopada 2020 roku, w ramach realizacji innowacji „Z chemią za pan brat”, klasa 1c wraz z wychowawcą panią...

Miś Paddington w świetlicy

Miś Paddington w świetlicy

W środę, 25 listopada 2020 roku, w świetlicy szkolnej uczniowie świętowali Dzień Pluszowego Misia. Z uwagi na fakt, iż g...

plan lekcji plan wywiadow plan imprez

„DoradzaMy – zawodowo, wybieraMy – odlotowo” to hasło tegorocznego OGÓLNOPOLSKIEGO TYGODNIA KARIERY, który w dniach 19 - 25 października 2020 roku trwał również w naszej szkole. Tym razem przebiegał inaczej niż zwykle, bez wystawców, Targów Kariery i zaproszonych gości, ale równie interesująco.

Przez cały tydzień uczniowie klas VII i VIII rozwiązywali karty pracy, poznawali swoje mocne i słabe strony oraz sposoby skutecznej autoprezentacji. Mieli okazję omówić niektóre zawody, stworzyć swoją ścieżkę edukacyjną i zastanowić się gdzie będą za 30 lat. Wzięli także udział w wydarzeniu online: „odlotowe CV w 3 dni!” realizowanym na FB przez Centrum Szkoleń i Promocji Zatrudnienia https://www.facebook.com/events/624647541543430

Szkolny tydzień kariery ze względu na sytuację epidemiczną i nauczanie zdalne wydłużono o kolejne 7 dni, w czasie których młodzież miała możliwość uczestniczyć w webinarium pt.: „Kompetencje przyszłości a rynek pracy” oraz omówić swój IPD (Indywidualny Plan Działania) i odbyć indywidualne konsultacje ze szkolnym doradcą zawodowym – panem Karolem Wilczyńskim oraz psychologiem – panią Magdaleną Majewską.

W realizację OTK włączyli się wychowawcy klas oraz pani Agnieszka Kowalewska, która zapoznała z regulaminem konkursu „Mam tę MOC!– mój potencjał a przyszły zawód”. Założeniem jest stworzenie PLANERA KARIERY (w formie prezentacji multimedialnej), który będzie stanowił kompendium wiedzy do świadomego planowania dalszej ścieżki edukacyjnej i zawodowej, dającej możliwości wykonywania w przyszłości satysfakcjonującej pracy w świadomie wybranym przez ucznia zawodzie. Wszyscy chętni mają czas do 20 listopada na wykonanie tego zadania.

Szkoła Podstawowa nr 10
im. Marii Konopnickiej

ul. Karpacka 3, 62-800 Kalisz
tel.: 62 501 17 27
fax: 62 501 17 61
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

pamietamy pr3zaufanie
grupa wsparcia razem
pogromcy konfliktowpcknasz filmfestiwal filmblog literackiblog fitness

informacje prezent podst

prawo jaszka

prawo szkola demo

prawo europa

jezyk-niemiecki-2

filmy plastyka

filmy plastyka

prawo wzor rozwoj

dobrz zaprojektowany

samorzad-uczniowski-white

ok-white

AIESEC New Logo mm

poczytajmy mm

Uniwersytet Dzieci logo kolor mm

czytam sobie log

uni ekon dzieciecy

maly mistrz m

lepsza szkola top

maly medyk top

kolorowy uniwersytet top

Akademia młodego ekonomisty

Początek strony

tlo new www 2015 j3