Mała książka - wielki człowiek

Mała książka - wielki człowiek

W listopadzie 2020 roku dotarła do naszej szkoły przesyłka z Instytutu Książki z upominkami dla naszych najmłodszych czy...

Zajęcia chemiczne w klasie 1c

Zajęcia chemiczne w klasie 1c

W piątek, 27 listopada 2020 roku, w ramach realizacji innowacji „Z chemią za pan brat”, klasa 1c wraz z wychowawcą panią...

Miś Paddington w świetlicy

Miś Paddington w świetlicy

W środę, 25 listopada 2020 roku, w świetlicy szkolnej uczniowie świętowali Dzień Pluszowego Misia. Z uwagi na fakt, iż g...

plan lekcji plan wywiadow plan imprez

W roku 100-lecia urodzin Papieża Polaka z okazji XX Dnia Papieskiego obchodzonego pod hasłem Totus Tuus w październiku 2020 roku wspominaliśmy osobę Świętego Jana Pawła II. Zaprezentowana została z tej okazji wystawa przygotowana przez Centrum Myśli Jana Pawła II pt. Karol Wojtyła. Narodziny ukazująca kolejne etapy życia naszego rodaka od narodzin i dzieciństwa przez okres akademicki  aż do kapłaństwa i posługi pasterskiej w Kościele.

Uczniowie klas VII i VIII przygotowali prezentacje multimedialne o Ojcu Świętym, a jedna z nich została wykorzystana podczas apelu ku czci Jana Pawła II, który odbył się 12 października. Dzieci z klas I - IV bardzo licznie wzięły udział w XIII Szkolnym Konkursie Papieskim, bowiem wpłynęły aż 94 prace plastyczne nt. Święty Jan Paweł II w oczach dziecka, które zostały zaprezentowane na korytarzu pierwszego piętra. Zwycięzców poznamy w grudniu i wtedy też zostaną wręczone nagrody. Obchody jubileuszu zorganizowały katechetki: pani Elżbieta Borkowska i pani Dorota Kleczewska oraz bibliotekarka szkolna pani Urszula Papierska.

Szkoła Podstawowa nr 10
im. Marii Konopnickiej

ul. Karpacka 3, 62-800 Kalisz
tel.: 62 501 17 27
fax: 62 501 17 61
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

pamietamy pr3zaufanie
grupa wsparcia razem
pogromcy konfliktowpcknasz filmfestiwal filmblog literackiblog fitness

informacje prezent podst

prawo jaszka

prawo szkola demo

prawo europa

jezyk-niemiecki-2

filmy plastyka

filmy plastyka

prawo wzor rozwoj

dobrz zaprojektowany

samorzad-uczniowski-white

ok-white

AIESEC New Logo mm

poczytajmy mm

Uniwersytet Dzieci logo kolor mm

czytam sobie log

uni ekon dzieciecy

maly mistrz m

lepsza szkola top

maly medyk top

kolorowy uniwersytet top

Akademia młodego ekonomisty

Początek strony

tlo new www 2015 j3