Najlepsza recytatorka roku szkolnego 2019/202...

Najlepsza recytatorka roku szkolnego 2019/2020

Helenka Pisula z kl. 2b to najlepsza recytatorka roku szkolnego 2019/2020 kaliskich szkół podstawowych. Zdobywczynię tyt...

Światowy Dzień Godności

Światowy Dzień Godności

W dniu 21 października 2020 roku obchodziliśmy w naszej szkole Światowy Dzień Godności. Ideą tego święta jest propagowan...

Przerwa na czytanie

Przerwa na czytanie

W związku z obchodami Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych włączyliśmy się w ogólnopolską akcję bicia...

plan lekcji plan wywiadow plan imprez

W dniu 9 października 2020 roku obchodziliśmy Światowy Dzień Zdrowia Psychicznego ustanowiony w 1992 roku przez Światową Federację Zdrowia Psychicznego, którego celem jest zwrócenie uwagi na dbałość o kondycję psychiczną, pomoc osobom chorym z naszego otoczenia, a także zapewnienie wsparcia dla osób potrzebujących.

W związku z tym wyjątkowym dniem odbyła się prelekcja dla klas 7a i 7b na temat tego jak dbać o swoje zdrowie psychiczne, podczas której uczniowie dowiedzieli się jak ważne jest pozytywne myślenie, wyrażanie uczuć, a także jak pomagać osobom w potrzebie i gdzie szukać pomocy. Pozostali podczas lekcji wychowawczych rozmawiali o zdrowiu oraz o tym jak wprowadzić właściwy styl życia. Dodatkowo szkołę ozdobiły liczne grafiki ze wskazówkami dotyczącymi profilaktyki zdrowia psychicznego.

Mamy nadzieję, że ten dzień był początkiem drogi do wzmacniania swojego zdrowia i dbania o siebie, bo „ten, kto chce pozostać w dobrym zdrowiu, powinien unikać smutnych nastrojów i zachowywać radosny umysł” – Leonardo da Vinci.

Życzymy dużo uśmiechu!

Szkoła Podstawowa nr 10
im. Marii Konopnickiej

ul. Karpacka 3, 62-800 Kalisz
tel.: 62 501 17 27
fax: 62 501 17 61
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

pamietamy pr3zaufanie
grupa wsparcia razem
pogromcy konfliktowpcknasz filmfestiwal filmblog literackiblog fitness

informacje prezent podst

prawo jaszka

prawo szkola demo

prawo europa

jezyk-niemiecki-2

filmy plastyka

filmy plastyka

prawo wzor rozwoj

dobrz zaprojektowany

samorzad-uczniowski-white

ok-white

AIESEC New Logo mm

poczytajmy mm

Uniwersytet Dzieci logo kolor mm

czytam sobie log

uni ekon dzieciecy

maly mistrz m

lepsza szkola top

maly medyk top

kolorowy uniwersytet top

Akademia młodego ekonomisty

Początek strony

tlo new www 2015 j3