Między nami, kobietkami

Między nami, kobietkami

Dorastanie jest jednym z najważniejszych i niejednokrotnie najbardziej burzliwych etapów w życiu każdego młodego człowie...

Kochamy zwierzaki!

Kochamy zwierzaki!

Dnia 24 lutego 2020 roku podsumowana została akcja pomocy podopiecznym kaliskiego schroniska. W ramach obchodów Dnia Zak...

Dzień Języka Ojczystego w klasie 2b i 3c

Dzień Języka Ojczystego w klasie 2b i 3c

Dzień Języka Ojczystego był okazją, by podczas spotkań z uczniami klas 2b i 3c wspólnie docenić jego bogactwo i porozmaw...

plan lekcji plan wywiadow plan imprez

Dni 21 i 22 stycznia to wyjątkowe daty w kalendarzu, gdyż obchodzimy wtedy Dzień Babci i Dziadka. W związku z tym w środę, 22 stycznia 2020 roku, uczennice klasy 3a pod opieką pani Magdaleny Różańskiej i pana Wojciecha Rektora, odwiedziły pensjonariuszy Zakładu Pielęgnacyjno - Opiekuńczego SALUS, mieszczącego się na osiedlu Zagorzynek.

Dziewczynki przedstawiły program artystyczny, przygotowany przy wsparciu pani Danuty Trzepacz, prezentując swoje umiejętności wokalne i recytatorskie. Dla podopiecznych Zakładu członkowie Młodzieżowej Grupy Wsparcia „Razem” przygotowali własnoręcznie wykonane kartki okolicznościowe oraz odręcznie przepisane wiersze w ramach akcji „Podaruj wiersz”.

Nasi wychowankowie są zawsze mile przyjmowani przez pacjentów i Dyrekcję Ośrodka, bowiem wnoszą wiele radości i uśmiechu, a każdy ich występ nagradzany jest gromkimi brawami. Na zakończenie zostali także obdarowani słodkimi upominkami. Jeszcze raz wszystkim Babciom i Dziadkom życzymy wszystkiego najlepszego!

Szkoła Podstawowa nr 10
im. Marii Konopnickiej

ul. Karpacka 3, 62-800 Kalisz
tel.: 62 501 17 27
fax: 62 501 17 61
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

pamietamy pr3zaufanie
grupa wsparcia razem
pogromcy konfliktowpcknasz filmfestiwal filmblog literackiblog fitness

informacje prezent podst

prawo jaszka

prawo szkola demo

prawo europa

jezyk-niemiecki-2

prawo wzor rozwoj

dobrz zaprojektowany

samorzad-uczniowski-white

ok-white

AIESEC New Logo mm

poczytajmy mm

Uniwersytet Dzieci logo kolor mm

czytam sobie log

uni ekon dzieciecy

maly mistrz m

lepsza szkola top

maly medyk top

kolorowy uniwersytet top

Akademia młodego ekonomisty

Początek strony

tlo new www 2015 j3