Między nami, kobietkami

Między nami, kobietkami

Dorastanie jest jednym z najważniejszych i niejednokrotnie najbardziej burzliwych etapów w życiu każdego młodego człowie...

Kochamy zwierzaki!

Kochamy zwierzaki!

Dnia 24 lutego 2020 roku podsumowana została akcja pomocy podopiecznym kaliskiego schroniska. W ramach obchodów Dnia Zak...

Dzień Języka Ojczystego w klasie 2b i 3c

Dzień Języka Ojczystego w klasie 2b i 3c

Dzień Języka Ojczystego był okazją, by podczas spotkań z uczniami klas 2b i 3c wspólnie docenić jego bogactwo i porozmaw...

plan lekcji plan wywiadow plan imprez

W czwartek, 16 stycznia 2020 roku, najmłodsi uczniowie naszej szkoły zaprosili swoje Babcie i swoich Dziadków na szkolne obchody ich święta. Na uroczystość przybyło ponad pięciuset gości. Po przywitaniu wszystkich obecnych przez dyrektora szkoły, panią Beatę Prus oraz złożeniu życzeń, dzieci zaprezentowały przygotowany pod kierunkiem swoich wychowawczyń program artystyczny. Klasa 1a zademonstrowała niespodziankę w postaci przedstawienia pt. „Idziemy do ZOO”, które powstało w ramach koła teatralnego pod kierunkiem pana Pawła Grudzińskiego i wychowawczyni pani Aleksandry Górskiej. Klasa 1b wraz z panią Iloną Ozimek zaprezentowała choreografię do piosenki „Dancing Queen” zespołu ABBA oraz zaśpiewała piosenkę pt. „Mamaje” zespołu MY3. Klasa 1c wykonała akompaniament do piosenki pt. „Koncert na 102” opracowany z pomocą pani Alicji Jakubowskiej.

Klasa 2a przygotowana przez panią Annę Gorzkiewicz zatańczyła taniec z szarfami do utworu „Alleluja”, klasa 2b pod kierunkiem wychowawczyni pani Olgi Gul zaśpiewała piosenkę Czerwonych Gitar „Dzień jeden w roku” oraz wyrecytowała wiersz pt. „Dzień Babci i Dziadka”. Klasa 2c wystąpiła z utworem muzycznym „Pytania do babci i dziadka”,  który przygotowała z pomocą swojej wychowawczyni pani Małgorzaty Leśniewicz. Klasy trzecie pod kierunkiem pań: Danuty Trzepacz, Ewy Pszczoły i Justyny Gremblewskiej przygotowały przedstawienie pt. „Czarodzieje” oraz zaśpiewały i zatańczyły do piosenek „Babunia” zespołu MY3, „Rap o rodzinie” i „Babcia tańczy rock & roll”. Część artystyczną zakończyły układy taneczne do piosenek „Makarena”, „Waka Waka” oraz ”Czekolada” zaprezentowane przez wszystkie klasy. Oprawą muzyczną zajął się pan Wojciech Rektor, natomiast scenografię przygotowała pani Ewa Ratajczyk.

Spotkanie dostarczyło wszystkim wielu wzruszeń. Dziadkowie opuszczali mury naszej szkoły szczęśliwi i dumni ze swoich wnuków.

Szkoła Podstawowa nr 10
im. Marii Konopnickiej

ul. Karpacka 3, 62-800 Kalisz
tel.: 62 501 17 27
fax: 62 501 17 61
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

pamietamy pr3zaufanie
grupa wsparcia razem
pogromcy konfliktowpcknasz filmfestiwal filmblog literackiblog fitness

informacje prezent podst

prawo jaszka

prawo szkola demo

prawo europa

jezyk-niemiecki-2

prawo wzor rozwoj

dobrz zaprojektowany

samorzad-uczniowski-white

ok-white

AIESEC New Logo mm

poczytajmy mm

Uniwersytet Dzieci logo kolor mm

czytam sobie log

uni ekon dzieciecy

maly mistrz m

lepsza szkola top

maly medyk top

kolorowy uniwersytet top

Akademia młodego ekonomisty

Początek strony

tlo new www 2015 j3