Między nami, kobietkami

Między nami, kobietkami

Dorastanie jest jednym z najważniejszych i niejednokrotnie najbardziej burzliwych etapów w życiu każdego młodego człowie...

Kochamy zwierzaki!

Kochamy zwierzaki!

Dnia 24 lutego 2020 roku podsumowana została akcja pomocy podopiecznym kaliskiego schroniska. W ramach obchodów Dnia Zak...

Dzień Języka Ojczystego w klasie 2b i 3c

Dzień Języka Ojczystego w klasie 2b i 3c

Dzień Języka Ojczystego był okazją, by podczas spotkań z uczniami klas 2b i 3c wspólnie docenić jego bogactwo i porozmaw...

plan lekcji plan wywiadow plan imprez

W czasie szkolnych Jasełek w dniu 20 grudnia 2019 roku zostały wręczone nagrody laureatom XII Szkolnego Konkursu Papieskiego na temat: Święty Jan Paweł II w oczach dziecka. W konkursie wzięło udział 73 uczniów. W kategorii klas młodszych nagrody otrzymali: z klasy 1b - Blanka Nowak, Kornel Suchowski; z klasy 1c - Weronika Piechocka; z klasy 2a - Tobiasz Królak, Laura Wcisłek; z klasy 2c - Martyna Deka; z klasy 3b - Natalia Gęsicka, Tymon Pałaś; z klasy 3c - Wojciech Makowski. W kategorii klas starszych nagrody otrzymali: z klasy 5c - Julia Piekarska; z klasy 6b - Karolina Sabatowska; z klasy 6c - Michalina Skalska.          

W Szkolnym Konkursie Różańcowym wzięło udział 119 uczniów. Nagrody za pracę plastyczną otrzymali: z klasy 1a - Lena Stachyra; z klasy 1c - Marcelina Sabatowska, Jakub Gawroński; z klasy 2b - Jagoda Klajber; z klasy 2c - Bartosz Luźniarek, Kacper Piechocki, Bartosz Raniś; z klasy 3a - Gabriela Matusiak, Jagoda Pawłowska, Wiktor Różalski.

Wyróżnienia za pracę plastyczną otrzymali: z klasy 1a - Igor Dziedzic, Oliwier Osiewała, Mia Tomczak; z klasy 1b - Blanka Nowak, Marcel Nowak, Julia Musidlak, Wiktoria Mrugalska; z klasy 2b - Julia Bielecka, Lena Nowakowska, Klaudia Pawełczyk; z klasy 2c - Blanka Kania; z klasy 3a - Marianna Wierzbicka, Barbara Woźniak.

Wyróżnienia za pracę techniczną otrzymali: z klasy 1a - Nadia Janiak, Zofia Marciniak, Liliana Nowak; z klasy 2a - Michał Jarek, Wiktor Jarek, Zofia Kosierb, Tobiasz Królak, Nadia Kubiak, Zofia Łuczak, Hanna Trenogow; z klasy 2b - Nikodem Kaczkowski, Julia Miklas, Nikodem Żłobiński; z klasy 3a - Hanna Antoniewicz, Aleksander Mrówczyński, Miłosz Skowroński; z klasy 3b - Adam Adamczyk, Antoni Bielan, Olga Bogaczyk, Michał Borowicz, Mia Flanagan, Natalia Gęsicka, Franciszek Nowicki, Tymon Pałaś, Małgorzata Przybyła, Wojciech Wolarz, Alan Wróblewski, Wanessa Wróblewska, Aleks Wróblewski; z klasy 3c - Zuzanna Bidka, Hanna Erman, Nadia Królikowska, Wojciech Makowski, Julia Matuszkiewicz; z klasy 4a - Natalia Warzych; z klasy 5a - Miłosz Adamus, Gabriela Biegańska, Zofia Gajda, Wiktoria Magoch, Xymena Przybyłek, Bartosz Strzyż, Hanna Wojciechowska; z klasy 5b - Dominik Kaleta, Igor Włodarek; z klasy 5c - Jakub Gajda, Julia Piekarska, Jan Pyjecki, Aleksandra Wallas; z klasy 6a - Laura Królak, Antonina Kruk, Anna Matusiak, Karolina Sabatowska; z klasy 6c  - Grzegorz Łuczak; z klasy 7a - Karol Kaźmierczak; z klasy 8b - Martyna Przybył.

Konkursy zorganizowały katechetki, pani Dorota Kleczewska i pani Elżbieta Borkowska, a nagrody  ufundował ksiądz prałat Robert Lewandowski.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursach, a laureatom składamy gratulacje!

 

Szkoła Podstawowa nr 10
im. Marii Konopnickiej

ul. Karpacka 3, 62-800 Kalisz
tel.: 62 501 17 27
fax: 62 501 17 61
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

pamietamy pr3zaufanie
grupa wsparcia razem
pogromcy konfliktowpcknasz filmfestiwal filmblog literackiblog fitness

informacje prezent podst

prawo jaszka

prawo szkola demo

prawo europa

jezyk-niemiecki-2

prawo wzor rozwoj

dobrz zaprojektowany

samorzad-uczniowski-white

ok-white

AIESEC New Logo mm

poczytajmy mm

Uniwersytet Dzieci logo kolor mm

czytam sobie log

uni ekon dzieciecy

maly mistrz m

lepsza szkola top

maly medyk top

kolorowy uniwersytet top

Akademia młodego ekonomisty

Początek strony

tlo new www 2015 j3