Egzamin ósmoklasisty

Egzamin ósmoklasisty

Egzamin ósmoklasisty potrwa od 16 do 18 czerwca. Termin dodatkowy przewidziany został od 7 do 9 lipca. Wyniki egzaminu z...

Harmonogram postępowania rekrutacyjnego

Harmonogram postępowania rekrutacyjnego

Ustalony przez Ministra Edukacji Narodowej harmonogram postępowania rekrutacyjnego do szkół dla młodzieży dostosowany zo...

Wyniki konkursów międzyszkolnych

Wyniki konkursów międzyszkolnych

Wszystkich uczestników konkursów poświęconych patronce naszej szkoły – Marii Konopnickiej – pragniemy poinformować, że w...

plan lekcji plan wywiadow plan imprez

W dniu 26 listopada 2019 roku uczniowie klasy 2b wraz z wychowawczynią, pani Olgą Gul, zaprosili na zajęcia panią Różę Pomiecińską – bibliotekarkę z Publicznej Biblioteki Pedagogicznej mieszczącej się przy ulicy Południowej 62 w Kaliszu.

Spotkanie odbyło się w ramach innowacji pedagogicznych: „Kodowanie – nauka poprzez zabawę”, realizowanej przez panią Olgę oraz „Z czytaniem i programowaniem za pan brat”, prowadzonej przez panią Różę. Celem było połączenie zajęć z edukacji polonistycznej z nauką kodowania.

Na początku uczniowie mieli za zadanie odkodować napis „25 listopada – Dzień Pluszowego Misia”, następnie wysłuchali historii powstania tej niezwykłej maskotki oraz rozpoznawali sylwetki misiów znanych na całym świecie. Słuchali również opowiadania czytanego przez panią Olgę o małym niedźwiadku, który zobaczył pięknego motyla. Na zakończenie szukali dla niedźwiadka drogi do gawry oraz odkodowali obrazek pluszowego misia.

Uczniowie klasy 2b wraz z wychowawczynią zostali zaproszeni przez panią Różę do biblioteki na kolejne zajęcia z kodowania.

Szkoła Podstawowa nr 10
im. Marii Konopnickiej

ul. Karpacka 3, 62-800 Kalisz
tel.: 62 501 17 27
fax: 62 501 17 61
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

pamietamy pr3zaufanie
grupa wsparcia razem
pogromcy konfliktowpcknasz filmfestiwal filmblog literackiblog fitness

informacje prezent podst

prawo jaszka

prawo szkola demo

prawo europa

jezyk-niemiecki-2

filmy plastyka

prawo wzor rozwoj

dobrz zaprojektowany

samorzad-uczniowski-white

ok-white

AIESEC New Logo mm

poczytajmy mm

Uniwersytet Dzieci logo kolor mm

czytam sobie log

uni ekon dzieciecy

maly mistrz m

lepsza szkola top

maly medyk top

kolorowy uniwersytet top

Akademia młodego ekonomisty

Początek strony

tlo new www 2015 j3