Wróżka Fiona w świetlicy

Wróżka Fiona w świetlicy

Przez cały ubiegły tydzień wychowankom świetlicy nr 1 towarzyszył andrzejkowy klimat. Każdego dnia otrzymywali sekretne...

Andrzejkowe „czary mary” w świetlicy

Andrzejkowe „czary mary” w świetlicy

W dniu 29 listopada 2019 roku w świetlicy szkolnej odbyło się podsumowanie zajęć poświęconych Andrzejkom. W ciągu tygodn...

Zabawa Andrzejkowa

Zabawa Andrzejkowa

W dniu 28 listopada 2019 roku w godzinach od 17.00 do 20.00 uczniowie klas IV – VIII, na zaproszenie Samorządu Uczniowsk...

plan lekcji plan wywiadow plan imprez

W dniu 26 listopada 2019 roku uczniowie klasy 2b wraz z wychowawczynią, pani Olgą Gul, zaprosili na zajęcia panią Różę Pomiecińską – bibliotekarkę z Publicznej Biblioteki Pedagogicznej mieszczącej się przy ulicy Południowej 62 w Kaliszu.

Spotkanie odbyło się w ramach innowacji pedagogicznych: „Kodowanie – nauka poprzez zabawę”, realizowanej przez panią Olgę oraz „Z czytaniem i programowaniem za pan brat”, prowadzonej przez panią Różę. Celem było połączenie zajęć z edukacji polonistycznej z nauką kodowania.

Na początku uczniowie mieli za zadanie odkodować napis „25 listopada – Dzień Pluszowego Misia”, następnie wysłuchali historii powstania tej niezwykłej maskotki oraz rozpoznawali sylwetki misiów znanych na całym świecie. Słuchali również opowiadania czytanego przez panią Olgę o małym niedźwiadku, który zobaczył pięknego motyla. Na zakończenie szukali dla niedźwiadka drogi do gawry oraz odkodowali obrazek pluszowego misia.

Uczniowie klasy 2b wraz z wychowawczynią zostali zaproszeni przez panią Różę do biblioteki na kolejne zajęcia z kodowania.

Szkoła Podstawowa nr 10
im. Marii Konopnickiej

ul. Karpacka 3, 62-800 Kalisz
tel.: 62 501 17 27
fax: 62 501 17 61
e-mail: sekretariat@sp10.kalisz.pl

pamietamy pr3zaufanie
grupa wsparcia razem
pogromcy konfliktowpcknasz filmfestiwal filmblog literackiblog fitness

informacje prezent podst

prawo jaszka

prawo szkola demo

prawo europa

jezyk-niemiecki-2

prawo wzor rozwoj

dobrz zaprojektowany

samorzad-uczniowski-white

ok-white

AIESEC New Logo mm

poczytajmy mm

Uniwersytet Dzieci logo kolor mm

czytam sobie log

uni ekon dzieciecy

maly mistrz m

lepsza szkola top

maly medyk top

kolorowy uniwersytet top

Akademia młodego ekonomisty

Początek strony

tlo new www 2015 j3