Szkolne Zaduszki

Szkolne Zaduszki

W poniedziałek, 4 listopada 2019 roku, odbyła się uroczystość poświęcona pamięci naszych bliskich zmarłych - Szkolne Zad...

XYZ - Starsi młodszym

XYZ - Starsi młodszym

Wzorem ubiegłego roku, w ostatnim tygodniu października, w naszej szkole Samorząd Uczniowski przeprowadził akcję „XYZ –...

Akcja „Szkoła pamięta”

Akcja „Szkoła pamięta”

W przededniu Wszystkich Świętych w szczególny sposób pamiętamy o zmarłych. Nie tylko o swoich bliskich ale również tych,...

plan lekcji plan wywiadow plan imprez

W sobotę, 26 października 2019 roku, nasi uczniowie wzięli udział w festynie ekologicznym  zorganizowanym dla mieszkańców Kalisza w ramach projektu „Bądźmy ECO odpowiedzialni - edukacja ekologiczna” i zaprezentowali przedstawienie teatralne pod tytułem: „W naszym mieście”, przygotowane pod kierunkiem pana Pawła Grudzińskiego.

W spektaklu wzięli udział członkowie szkolnego koła teatralnego z klasy VI: Anna Matusiak, Karolina Sabatowska, Maciej Pancewicz, Zuzanna Wojciechowska, Natalia Strzelecka, Nadia Kolanowska i Michał Matuszkiewicz. Wystąpili w strojach ekologicznych autorstwa pani Ewy Ratajczyk, które niezwykle pięknie prezentowały się na głowach młodych aktorów.

Przedstawienie zyskało uznanie zgromadzonej na kaliskim rynku publiczności i zostało nagrodzone gromkimi brawami, a jury konkursu przyznało naszym artystom pierwsze miejsce. Uczniowie otrzymali cenne nagrody rzeczowe: plecaki i ładowarki solarne, a szkoła liczne pomoce dydaktyczne, między innymi zestawy do badania wody, gleby i powietrza oraz bon na zakup sadzonek drzew i krzewów o wartości 1000 złotych.

Serdecznie gratulujemy!

Szkoła Podstawowa nr 10
im. Marii Konopnickiej

ul. Karpacka 3, 62-800 Kalisz
tel.: 62 501 17 27
fax: 62 501 17 61
e-mail: sekretariat@sp10.kalisz.pl

pamietamy pr3zaufanie
grupa wsparcia razem
pogromcy konfliktowpcknasz filmfestiwal filmblog literackiblog fitness

informacje prezent podst

prawo jaszka

prawo szkola demo

prawo europa

jezyk-niemiecki-2

prawo wzor rozwoj

dobrz zaprojektowany

samorzad-uczniowski-white

ok-white

AIESEC New Logo mm

poczytajmy mm

Uniwersytet Dzieci logo kolor mm

czytam sobie log

uni ekon dzieciecy

maly mistrz m

lepsza szkola top

maly medyk top

kolorowy uniwersytet top

Akademia młodego ekonomisty

Początek strony

tlo new www 2015 j3