Stypendium JP2 - składanie wniosków

Stypendium JP2 - składanie wniosków

Stypendium Miasta Kalisza im. Św. Jana Pawła II – regulamin. Dyrektor Szkoły Podstawowej Nr 10 w Kaliszu informuje, iż u...

Konsultacje dla uczniów klas IV - VIII

Konsultacje dla uczniów klas IV - VIII

Dyrektor oraz nauczyciele zapraszają na konsultacje odbywające się na terenie szkoły w dniach od 8 do 10 czerwca. Należy...

Egzamin ósmoklasisty

Egzamin ósmoklasisty

Egzamin ósmoklasisty potrwa od 16 do 18 czerwca. Termin dodatkowy przewidziany został od 7 do 9 lipca. Wyniki egzaminu z...

plan lekcji plan wywiadow plan imprez

W sobotę, 26 października 2019 roku, nasi uczniowie wzięli udział w festynie ekologicznym  zorganizowanym dla mieszkańców Kalisza w ramach projektu „Bądźmy ECO odpowiedzialni - edukacja ekologiczna” i zaprezentowali przedstawienie teatralne pod tytułem: „W naszym mieście”, przygotowane pod kierunkiem pana Pawła Grudzińskiego.

W spektaklu wzięli udział członkowie szkolnego koła teatralnego z klasy VI: Anna Matusiak, Karolina Sabatowska, Maciej Pancewicz, Zuzanna Wojciechowska, Natalia Strzelecka, Nadia Kolanowska i Michał Matuszkiewicz. Wystąpili w strojach ekologicznych autorstwa pani Ewy Ratajczyk, które niezwykle pięknie prezentowały się na głowach młodych aktorów.

Przedstawienie zyskało uznanie zgromadzonej na kaliskim rynku publiczności i zostało nagrodzone gromkimi brawami, a jury konkursu przyznało naszym artystom pierwsze miejsce. Uczniowie otrzymali cenne nagrody rzeczowe: plecaki i ładowarki solarne, a szkoła liczne pomoce dydaktyczne, między innymi zestawy do badania wody, gleby i powietrza oraz bon na zakup sadzonek drzew i krzewów o wartości 1000 złotych.

Serdecznie gratulujemy!

Szkoła Podstawowa nr 10
im. Marii Konopnickiej

ul. Karpacka 3, 62-800 Kalisz
tel.: 62 501 17 27
fax: 62 501 17 61
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

pamietamy pr3zaufanie
grupa wsparcia razem
pogromcy konfliktowpcknasz filmfestiwal filmblog literackiblog fitness

informacje prezent podst

prawo jaszka

prawo szkola demo

prawo europa

jezyk-niemiecki-2

filmy plastyka

prawo wzor rozwoj

dobrz zaprojektowany

samorzad-uczniowski-white

ok-white

AIESEC New Logo mm

poczytajmy mm

Uniwersytet Dzieci logo kolor mm

czytam sobie log

uni ekon dzieciecy

maly mistrz m

lepsza szkola top

maly medyk top

kolorowy uniwersytet top

Akademia młodego ekonomisty

Początek strony

tlo new www 2015 j3