Szkolne Zaduszki

Szkolne Zaduszki

W poniedziałek, 4 listopada 2019 roku, odbyła się uroczystość poświęcona pamięci naszych bliskich zmarłych - Szkolne Zad...

XYZ - Starsi młodszym

XYZ - Starsi młodszym

Wzorem ubiegłego roku, w ostatnim tygodniu października, w naszej szkole Samorząd Uczniowski przeprowadził akcję „XYZ –...

Akcja „Szkoła pamięta”

Akcja „Szkoła pamięta”

W przededniu Wszystkich Świętych w szczególny sposób pamiętamy o zmarłych. Nie tylko o swoich bliskich ale również tych,...

plan lekcji plan wywiadow plan imprez

W środę, 23 października 2019 roku,  uczniowie klasy 6a, 6b i 6c uczestniczyli w dwugodzinnych zajęciach warsztatowych na temat: „Mój rówieśnik choruje na cukrzycę”, organizowanych przez Stowarzyszenie Przyjaciół Dzieci i Młodzieży z Cukrzycą.

Spotkanie poprowadził społeczny edukator diabetologiczny, psycholog - pani Karolina Dębska-Stępień, która omówiła przygotowaną prezentację poruszającą zagadnienia z 4 obszarów: zwiększenie wiedzy i świadomości społecznej w temacie cukrzycy typu 1 u dzieci i młodzieży, prawidłowe odżywianie osób z cukrzycą i zdrowych, wpływ aktywności fizycznej na leczenie cukrzycy, aspekty psychologiczne dotyczące choroby przewlekłej – znalezienie się z chorobą w grupie rówieśniczej, akceptacja, asertywność, poczucie własnej wartości, umiejętność radzenia sobie z sytuacją stresową. Koordynatorem projektu jest lekarz, edukator w diabetologii - pani Elżbieta Dębska.

Szkoła Podstawowa nr 10
im. Marii Konopnickiej

ul. Karpacka 3, 62-800 Kalisz
tel.: 62 501 17 27
fax: 62 501 17 61
e-mail: sekretariat@sp10.kalisz.pl

pamietamy pr3zaufanie
grupa wsparcia razem
pogromcy konfliktowpcknasz filmfestiwal filmblog literackiblog fitness

informacje prezent podst

prawo jaszka

prawo szkola demo

prawo europa

jezyk-niemiecki-2

prawo wzor rozwoj

dobrz zaprojektowany

samorzad-uczniowski-white

ok-white

AIESEC New Logo mm

poczytajmy mm

Uniwersytet Dzieci logo kolor mm

czytam sobie log

uni ekon dzieciecy

maly mistrz m

lepsza szkola top

maly medyk top

kolorowy uniwersytet top

Akademia młodego ekonomisty

Początek strony

tlo new www 2015 j3