Stypendium JP2 - składanie wniosków

Stypendium JP2 - składanie wniosków

Stypendium Miasta Kalisza im. Św. Jana Pawła II – regulamin. Dyrektor Szkoły Podstawowej Nr 10 w Kaliszu informuje, iż u...

Konsultacje dla uczniów klas IV - VIII

Konsultacje dla uczniów klas IV - VIII

Dyrektor oraz nauczyciele zapraszają na konsultacje odbywające się na terenie szkoły w dniach od 8 do 10 czerwca. Należy...

Egzamin ósmoklasisty

Egzamin ósmoklasisty

Egzamin ósmoklasisty potrwa od 16 do 18 czerwca. Termin dodatkowy przewidziany został od 7 do 9 lipca. Wyniki egzaminu z...

plan lekcji plan wywiadow plan imprez

W dniach od 7 do 18 października 2019 roku w ramach międzynarodowego programu AIESEC Global Volounteer gościliśmy w naszej szkole kolejnych studentów z Turcji i Sri Lanki. Przez ostatnie dwa tygodnie zajęcia prowadzili: Ismail Furkan Güfer oraz Shanki Hasanika Kallapatha Withanage.

Furkan, student dwóch kierunków – języka niemieckiego oraz literatury, dzielił się wiedzą dotyczącą nie tylko swojego kraju, ale również angażował uczniów w poszukiwanie rozwiązań, które pomogą zwalczać nierówności społeczne. Shanki, studentka literatury angielskiej, psychologii i lingwistyki, opowiadała o odmiennej kulturze i zwyczajach na Sri Lance, a także uczyła narodowych tańców.

Ponadto, uczniowie spędzający czas w świetlicy szkolnej mieli okazję poznać typowe gry i zabawy oraz nauczyć się nowych zagadnień z leksyki języka angielskiego. Poprzez takie działania wszyscy stosowali język angielski w sytuacjach życia codziennego.

Była to już ostatnia wizyta obcokrajowców w ramach tegorocznego programu AIESEC. Serdecznie dziękujemy rodzicom uczniów, którzy z ogromnym sercem zaangażowali się w uatrakcyjnienie czasu spędzonego przez studentów w Kaliszu, jak również stworzyli im komfortowe warunki pobytu.

Szkoła Podstawowa nr 10
im. Marii Konopnickiej

ul. Karpacka 3, 62-800 Kalisz
tel.: 62 501 17 27
fax: 62 501 17 61
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

pamietamy pr3zaufanie
grupa wsparcia razem
pogromcy konfliktowpcknasz filmfestiwal filmblog literackiblog fitness

informacje prezent podst

prawo jaszka

prawo szkola demo

prawo europa

jezyk-niemiecki-2

filmy plastyka

prawo wzor rozwoj

dobrz zaprojektowany

samorzad-uczniowski-white

ok-white

AIESEC New Logo mm

poczytajmy mm

Uniwersytet Dzieci logo kolor mm

czytam sobie log

uni ekon dzieciecy

maly mistrz m

lepsza szkola top

maly medyk top

kolorowy uniwersytet top

Akademia młodego ekonomisty

Początek strony

tlo new www 2015 j3