Wizyta Shanki i Furkana

Wizyta Shanki i Furkana

W dniach od 7 do 18 października 2019 roku w ramach międzynarodowego programu AIESEC Global Volounteer gościliśmy w nasz...

Warsztaty z resuscytacji w klasie 5b

Warsztaty z resuscytacji w klasie 5b

W dniu 16 października 2019 roku uczniowie klasy 5b pod opieką wychowawcy, pani Iwony Ignaczak, uczestniczyli w 2-godzin...

Bicie rekordu w resuscytacji

Bicie rekordu w resuscytacji

W środę, 16 października 2019 roku, po raz kolejny przystąpiliśmy do próby bicia rekordu w resuscytacji krążeniowo – odd...

plan lekcji plan wywiadow plan imprez

W piątek, 20 września 2019 roku, członkowie szkolnej Grupy Wsparcia RAZEM pod opieką pani Magdaleny Różańskiej oraz wychowankowie Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego nr 1 w Kaliszu wzięli udział w wyjątkowym wydarzeniu organizowanym w ramach 2 kaliskiej Senioriady.

Wraz z przedstawicielami władz miasta mieli okazję zasadzić cebule żonkili przed Domem Pomocy Społecznej, mieszczącym się przy ul. Winiarskiej w Kaliszu. Kampania Żonkilowe Pola Nadziei to ogólnoświatowa akcja, która zapoczątkowana została w 1957 roku w Anglii. Jej celem jest wsparcie osób terminalnie chorych. Podejmowane działania polegają na sadzeniu jesienią żonkili, które są symbolem nadziei.

Nasze żonkile zakwitną na wiosnę i z pewnością będzie to okazja do kolejnego niezwykłego spotkania. Wydarzenie uświetnił występ dzieci z Niepublicznego Przedszkola Niezapominajka oraz młodzieży ze Studia Art Muz w Kaliszu.

Szkoła Podstawowa nr 10
im. Marii Konopnickiej

ul. Karpacka 3, 62-800 Kalisz
tel.: 62 501 17 27
fax: 62 501 17 61
e-mail: sekretariat@sp10.kalisz.pl

pamietamy pr3zaufanie
grupa wsparcia razem
pogromcy konfliktowpcknasz filmfestiwal filmblog literackiblog fitness

informacje prezent podst

prawo jaszka

prawo szkola demo

prawo europa

jezyk-niemiecki-2

prawo wzor rozwoj

dobrz zaprojektowany

samorzad-uczniowski-white

ok-white

AIESEC New Logo mm

poczytajmy mm

Uniwersytet Dzieci logo kolor mm

czytam sobie log

uni ekon dzieciecy

maly mistrz m

lepsza szkola top

maly medyk top

kolorowy uniwersytet top

Akademia młodego ekonomisty

Początek strony

tlo new www 2015 j3