Zakończenie zajęć w szkole podstawowej

Zakończenie zajęć w szkole podstawowej

W środę, 19 czerwca 2019 roku, uczniowie klas I – VII po raz ostatni przed wakacjami przyszli do szkoły. Wśród zaproszon...

Pożegnanie uczniów klas VIII i III gimnazjum

Pożegnanie uczniów klas VIII i III gimnazjum

Zakończenie roku szkolnego, które odbyło się 19 czerwca 2019 roku, było szczególnie uroczyste, bowiem ze szkołą żegnali...

Szkolne podsumowania!

Szkolne podsumowania!

W poniedziałek 17 czerwca 2019 roku, odbyło się podsumowanie szkolnych i międzyszkolnych konkursów, w których udział wzi...

plan lekcji plan wywiadow plan imprez

W dniu 14 czerwca 2019 roku uczniowie Młodzieżowej Grupy Wsparcia RAZEM wraz z panią Magdaleną Różańską, zostali zaproszeni przez wychowanków Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego nr 1 im. Janusza Korczaka do udziału w festynie upamiętniającym postać patrona.

Uczniowie bardzo chętnie uczestniczyli w zaproponowanych atrakcjach, mieli możliwość sprawdzenia swojej wiedzy na temat życia i działalności Korczaka, mogli robić gigantyczne bańki mydlane, wziąć udział w konkurencjach sportowych i plastycznych, a nawet skorzystać z salonu piękności, czy stoiska do samodzielnego tworzenia bransoletek. Dużym zainteresowaniem cieszyło się stoisko z grami i zabawami z dzieciństwa rodziców i dziadków, gdzie uczestnicy festynu mogli zagrać między innymi w „Kapsle”.

Całe spotkanie upłynęło we wspaniałej atmosferze współpracy i zabawy, a zakończone zostało poczęstunkiem, podczas którego uczniowie oraz opiekunowie mogli porozmawiać, wymienić się spostrzeżeniami i miło spędzić czas.

Serdecznie dziękujemy za zaproszenie i wspólną zabawę!

Szkoła Podstawowa nr 10
im. Marii Konopnickiej

ul. Karpacka 3, 62-800 Kalisz
tel.: 62 501 17 27
fax: 62 501 17 61
e-mail: sekretariat@sp10.kalisz.pl

pamietamy pr3zaufanie
grupa wsparcia razem
pogromcy konfliktowpcknasz filmfestiwal filmblog literackiblog fitness

informacje prezent podst

prawo jaszka

prawo szkola demo

prawo europa

jezyk-niemiecki-2

prawo wzor rozwoj

dobrz zaprojektowany

samorzad-uczniowski-white

ok-white

AIESEC New Logo mm

poczytajmy mm

Uniwersytet Dzieci logo kolor mm

czytam sobie log

uni ekon dzieciecy

maly mistrz m

lepsza szkola top

maly medyk top

kolorowy uniwersytet top

Akademia młodego ekonomisty

Początek strony

tlo new www 2015 j3