Wyprawka ucznia klasy pierwszej

Wyprawka ucznia klasy pierwszej

Poniżej informacje na temat przygotowania wyprawki ucznia klasy pierwszej. Prosimy o skompletowanie wyprawki do 10...

Zakończenie zajęć w szkole podstawowej

Zakończenie zajęć w szkole podstawowej

W środę, 19 czerwca 2019 roku, uczniowie klas I – VII po raz ostatni przed wakacjami przyszli do szkoły. Wśród zaproszon...

Pożegnanie uczniów klas VIII i III gimnazjum

Pożegnanie uczniów klas VIII i III gimnazjum

Zakończenie roku szkolnego, które odbyło się 19 czerwca 2019 roku, było szczególnie uroczyste, bowiem ze szkołą żegnali...

plan lekcji plan wywiadow plan imprez

Uczniowie naszej szkoły po raz kolejny wzięli udział w ogólnopolskiej akcji Jak nie czytam, jak czytam. Tym razem odbyła się ona 7 czerwca 2019 roku. Organizatorem tego skierowanego do uczniów i nauczycieli wszystkich typów szkół w Polsce i za granicą przedsięwzięcia jest redakcja miesięcznika „Biblioteka w Szkole”. Główne założenia to: pokazanie większej aktywności czytelniczej dzieci i młodzieży, promocja czytania i książek wśród uczniów, podkreślenie konieczności tworzenia warunków do skutecznej edukacji czytelniczej w szkołach i ułatwiania dzieciom oraz młodzieży dostępu do atrakcyjnej dla nich literatury.

Przedsięwzięcie spotkało się z bardzo ciepłym przyjęciem przez naszych uczniów i nauczycieli. Klasy 1b, 2b, 3a, 5a i 5b odpowiedziały na  propozycję bibliotekarzy i spotkały się z nimi w salach. Rozmawiano o książkach i czytelnictwie, proponowano ciekawą literaturę. W czasie trwania imprezy uczestnicy czytali własne lektury lub przygotowane przez bibliotekę książki. Koordynatorkami były: pani Agnieszka Kowalewska i pani Urszula Papierska.

Za rok zapraszamy do udziału w kolejnej edycji akcji!

Szkoła Podstawowa nr 10
im. Marii Konopnickiej

ul. Karpacka 3, 62-800 Kalisz
tel.: 62 501 17 27
fax: 62 501 17 61
e-mail: sekretariat@sp10.kalisz.pl

pamietamy pr3zaufanie
grupa wsparcia razem
pogromcy konfliktowpcknasz filmfestiwal filmblog literackiblog fitness

informacje prezent podst

prawo jaszka

prawo szkola demo

prawo europa

jezyk-niemiecki-2

prawo wzor rozwoj

dobrz zaprojektowany

samorzad-uczniowski-white

ok-white

AIESEC New Logo mm

poczytajmy mm

Uniwersytet Dzieci logo kolor mm

czytam sobie log

uni ekon dzieciecy

maly mistrz m

lepsza szkola top

maly medyk top

kolorowy uniwersytet top

Akademia młodego ekonomisty

Początek strony

tlo new www 2015 j3