Zebraliśmy korki dla Julki

Zebraliśmy korki dla Julki

W dniu 12 czerwca 2019 roku zakończyliśmy akcję zbierania plastikowych zakrętek dla 11 - letniej Julii Domagały, chorej...

Mali ratownicy z klasy 2b

Mali ratownicy z klasy 2b

W środę, 12 czerwca 2019 roku, na zaproszenie wychowawcy pani Ewy Pszczoły, uczniów klasy 2b odwiedził pan Bartosz Biela...

Stypendium im. Św. Jana Pawła II

Stypendium im. Św. Jana Pawła II

Dyrektor Szkoły Podstawowej Nr 10 w Kaliszu informuje, iż uczniowie pragnący ubiegać się o stypendium Miasta Kalisza im....

plan lekcji plan wywiadow plan imprez

Uczniowie naszej szkoły po raz kolejny wzięli udział w ogólnopolskiej akcji Jak nie czytam, jak czytam. Tym razem odbyła się ona 7 czerwca 2019 roku. Organizatorem tego skierowanego do uczniów i nauczycieli wszystkich typów szkół w Polsce i za granicą przedsięwzięcia jest redakcja miesięcznika „Biblioteka w Szkole”. Główne założenia to: pokazanie większej aktywności czytelniczej dzieci i młodzieży, promocja czytania i książek wśród uczniów, podkreślenie konieczności tworzenia warunków do skutecznej edukacji czytelniczej w szkołach i ułatwiania dzieciom oraz młodzieży dostępu do atrakcyjnej dla nich literatury.

Przedsięwzięcie spotkało się z bardzo ciepłym przyjęciem przez naszych uczniów i nauczycieli. Klasy 1b, 2b, 3a, 5a i 5b odpowiedziały na  propozycję bibliotekarzy i spotkały się z nimi w salach. Rozmawiano o książkach i czytelnictwie, proponowano ciekawą literaturę. W czasie trwania imprezy uczestnicy czytali własne lektury lub przygotowane przez bibliotekę książki. Koordynatorkami były: pani Agnieszka Kowalewska i pani Urszula Papierska.

Za rok zapraszamy do udziału w kolejnej edycji akcji!

Szkoła Podstawowa nr 10
im. Marii Konopnickiej

ul. Karpacka 3, 62-800 Kalisz
tel.: 62 501 17 27
fax: 62 501 17 61
e-mail: sekretariat@sp10.kalisz.pl

pamietamy pr3zaufanie
grupa wsparcia razem
pogromcy konfliktowpcknasz filmfestiwal filmblog literackiblog fitness

informacje prezent podst

prawo jaszka

prawo szkola demo

prawo europa

jezyk-niemiecki-2

prawo wzor rozwoj

dobrz zaprojektowany

samorzad-uczniowski-white

ok-white

AIESEC New Logo mm

poczytajmy mm

Uniwersytet Dzieci logo kolor mm

czytam sobie log

uni ekon dzieciecy

maly mistrz m

lepsza szkola top

maly medyk top

kolorowy uniwersytet top

Akademia młodego ekonomisty

Początek strony

tlo new www 2015 j3