Zebraliśmy korki dla Julki

Zebraliśmy korki dla Julki

W dniu 12 czerwca 2019 roku zakończyliśmy akcję zbierania plastikowych zakrętek dla 11 - letniej Julii Domagały, chorej...

Mali ratownicy z klasy 2b

Mali ratownicy z klasy 2b

W środę, 12 czerwca 2019 roku, na zaproszenie wychowawcy pani Ewy Pszczoły, uczniów klasy 2b odwiedził pan Bartosz Biela...

Stypendium im. Św. Jana Pawła II

Stypendium im. Św. Jana Pawła II

Dyrektor Szkoły Podstawowej Nr 10 w Kaliszu informuje, iż uczniowie pragnący ubiegać się o stypendium Miasta Kalisza im....

plan lekcji plan wywiadow plan imprez

W środę, 5 czerwca 2019 roku, odbyło się rozstrzygnięcie konkursu plastycznego pt. „TĘCZOWY SKARB PIRATA” organizowanego przez Ośrodek Rewalidacyjno - Wychowawczy Centrum Edukacyjno - Rehabilitacyjne TĘCZA oraz Fundację Dzieciom Pomagaj.

Głównym celem konkursu było propagowanie idei integracji dzieci i młodzieży niepełnosprawnej intelektualnie i ruchowo, kształtowanie postaw tolerancji i akceptacji, a także rozwijanie kreatywności i uzdolnień plastycznych oraz zachęcanie do nawiązywania nowych znajomości i przyjaźni z osobami pełnosprawnymi.

Zadaniem uczestników było wykonanie pracy plastycznej dowolną techniką przedstawiającej skarb. Wyzwania tego podjęli się: Laura Wcisłek,  Antonina Woźniak, Tobiasz Królak, Zofia Kosierb oraz Helena Jankowiak z klasy 1a, Julia Bielecka i Zuzanna Ignaczak z klasy 1b oraz Franciszek Nowicki z klasy 2b, który zajął II miejsce wykonując w oryginalny sposób „Mapę skarbów”. Prace zostały wykonane pod kierunkiem wychowawczyń świetlicy pani Ilony Ozimek i pani Anny Magdzińskiej. Wręczenie nagród odbędzie się podczas festynu rodzinnego w dniu 8 czerwca na terenie ORW „CER TĘCZA”.

Gratulujemy!

Szkoła Podstawowa nr 10
im. Marii Konopnickiej

ul. Karpacka 3, 62-800 Kalisz
tel.: 62 501 17 27
fax: 62 501 17 61
e-mail: sekretariat@sp10.kalisz.pl

pamietamy pr3zaufanie
grupa wsparcia razem
pogromcy konfliktowpcknasz filmfestiwal filmblog literackiblog fitness

informacje prezent podst

prawo jaszka

prawo szkola demo

prawo europa

jezyk-niemiecki-2

prawo wzor rozwoj

dobrz zaprojektowany

samorzad-uczniowski-white

ok-white

AIESEC New Logo mm

poczytajmy mm

Uniwersytet Dzieci logo kolor mm

czytam sobie log

uni ekon dzieciecy

maly mistrz m

lepsza szkola top

maly medyk top

kolorowy uniwersytet top

Akademia młodego ekonomisty

Początek strony

tlo new www 2015 j3