Wyprawka ucznia klasy pierwszej

Wyprawka ucznia klasy pierwszej

Poniżej informacje na temat przygotowania wyprawki ucznia klasy pierwszej. Prosimy o skompletowanie wyprawki do 10...

Zakończenie zajęć w szkole podstawowej

Zakończenie zajęć w szkole podstawowej

W środę, 19 czerwca 2019 roku, uczniowie klas I – VII po raz ostatni przed wakacjami przyszli do szkoły. Wśród zaproszon...

Pożegnanie uczniów klas VIII i III gimnazjum

Pożegnanie uczniów klas VIII i III gimnazjum

Zakończenie roku szkolnego, które odbyło się 19 czerwca 2019 roku, było szczególnie uroczyste, bowiem ze szkołą żegnali...

plan lekcji plan wywiadow plan imprez

W środę, 5 czerwca 2019 roku, odbyło się rozstrzygnięcie konkursu plastycznego pt. „TĘCZOWY SKARB PIRATA” organizowanego przez Ośrodek Rewalidacyjno - Wychowawczy Centrum Edukacyjno - Rehabilitacyjne TĘCZA oraz Fundację Dzieciom Pomagaj.

Głównym celem konkursu było propagowanie idei integracji dzieci i młodzieży niepełnosprawnej intelektualnie i ruchowo, kształtowanie postaw tolerancji i akceptacji, a także rozwijanie kreatywności i uzdolnień plastycznych oraz zachęcanie do nawiązywania nowych znajomości i przyjaźni z osobami pełnosprawnymi.

Zadaniem uczestników było wykonanie pracy plastycznej dowolną techniką przedstawiającej skarb. Wyzwania tego podjęli się: Laura Wcisłek,  Antonina Woźniak, Tobiasz Królak, Zofia Kosierb oraz Helena Jankowiak z klasy 1a, Julia Bielecka i Zuzanna Ignaczak z klasy 1b oraz Franciszek Nowicki z klasy 2b, który zajął II miejsce wykonując w oryginalny sposób „Mapę skarbów”. Prace zostały wykonane pod kierunkiem wychowawczyń świetlicy pani Ilony Ozimek i pani Anny Magdzińskiej. Wręczenie nagród odbędzie się podczas festynu rodzinnego w dniu 8 czerwca na terenie ORW „CER TĘCZA”.

Gratulujemy!

Szkoła Podstawowa nr 10
im. Marii Konopnickiej

ul. Karpacka 3, 62-800 Kalisz
tel.: 62 501 17 27
fax: 62 501 17 61
e-mail: sekretariat@sp10.kalisz.pl

pamietamy pr3zaufanie
grupa wsparcia razem
pogromcy konfliktowpcknasz filmfestiwal filmblog literackiblog fitness

informacje prezent podst

prawo jaszka

prawo szkola demo

prawo europa

jezyk-niemiecki-2

prawo wzor rozwoj

dobrz zaprojektowany

samorzad-uczniowski-white

ok-white

AIESEC New Logo mm

poczytajmy mm

Uniwersytet Dzieci logo kolor mm

czytam sobie log

uni ekon dzieciecy

maly mistrz m

lepsza szkola top

maly medyk top

kolorowy uniwersytet top

Akademia młodego ekonomisty

Początek strony

tlo new www 2015 j3