Wyprawka ucznia klasy pierwszej

Wyprawka ucznia klasy pierwszej

Poniżej informacje na temat przygotowania wyprawki ucznia klasy pierwszej. Prosimy o skompletowanie wyprawki do 10...

Zakończenie zajęć w szkole podstawowej

Zakończenie zajęć w szkole podstawowej

W środę, 19 czerwca 2019 roku, uczniowie klas I – VII po raz ostatni przed wakacjami przyszli do szkoły. Wśród zaproszon...

Pożegnanie uczniów klas VIII i III gimnazjum

Pożegnanie uczniów klas VIII i III gimnazjum

Zakończenie roku szkolnego, które odbyło się 19 czerwca 2019 roku, było szczególnie uroczyste, bowiem ze szkołą żegnali...

plan lekcji plan wywiadow plan imprez

W dniu 5 kwietnia 2019 roku Komisja w składzie:

  • Pan Maciej Guźniczak – doktor habilitowany sztuk plastycznych w dyscyplinie sztuki piękne, profesor nadzwyczajny Uniwersytetu im. A. Mickiewicza Wydziału Pedagogiczno – Artystycznego w Kaliszu,
  • Pan Wiktor Jędrzejak – artysta malarz,
  • Pani Katarzyna Maniewska – magister sztuki, pracownik Uniwersytetu
    A. Mickiewicza Wydziału Pedagogiczno – Artystycznego w Kaliszu,

dokonała oceny 304 prac z klas I - III i 410  prac z klas IV – VI złożonych na konkurs z 55 placówek: SP 109, Szermierczej Sportowej SP 85, SP 68, SP 33 oraz SP 14 we Wrocławiu, Publicznej SP 14 w Opolu, SP w Moskurni (Koźminek), SP w Koźminku, SP w Roszkach (Kobierno), Niepublicznej SP w Sowinie Błotnej (Pleszew), SP 16 z Oddziałami Integracyjnymi, SP 13 oraz SP 6 w Gorzowie Wlkp., SP 66 z Oddziałami Sportowymi, SP 65, SP 58 oraz SP 13 w Bydgoszczy, SP 1, SP 3 w Olsztynie, SP w Godzieszach Wielkich, SP 5 z Oddziałami Integracyjnymi w Jarocinie, SP w Nowym Nakwasinie, SP w Rajsku, SP w Rudnikach (Opalenica), SP 9 z Oddziałami Przedszkolnymi, SP 16 oraz SP 6 w Inowrocławiu, SP w Szklarce Przygodzickiej (Ostrzeszów), SP 2 w Mosinie, SP w Brudzewie, Zespołu Szkolno-Przedszkolnego z Oddziałami Integracyjnymi w Rojowie (Ostrzeszów), SP 8 w Krotoszynie, SP w Chwaliszewie (Sulmierzyce), Publicznej SP w Goczałkowie, Publicznej SP w Kuczkowie, Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Lenartowicach (Pleszew), SP w Świnkowie (Kobierno), Zespołu Szkół Publicznych w Pleszewie, Zespołu Szkół w Jankowie Pierwszym (Blizanów), SP w Tłokini Wielkiej, SP w Lamkach, SP w Kosmowie (Ceków), SP 9, SP 7, SP 6 oraz SP 5 w Ostrowie Wlkp., SP 23, SP 21, SP 18, SP 17 z Oddziałami Integracyjnymi, SP 16, SP 14, SP 10, SP 8 oraz SP Sióstr Nazaretanek w Kaliszu.

Komisja ze względów formalnych odrzuciła 13 prac. Były one opisane niezgodnie z regulaminem (brak metryczki, opis nieczytelny lub niepełny) lub format prac był większy (A2) lub mniejszy (A4) od wymaganego (A3) w regulaminie.

Komisja biorąc pod uwagę następujące kryteria: samodzielność, inwencję twórczą, śmiałość i odwagę w doborze narzędzia oraz umiejętność posługiwania się nim, zgodność pracy z tematem konkursu, szczerość wypowiedzi postanowiła przyznać:

 

w kategorii klas I - III równorzędne nagrody:

  • Tobiaszowi Adamiakowi, kl. 3, SP w Kosmowie, opiekun Lena Grzelaczyk
  • Wiktorii Kowalińskiej, kl. 2, Zespół Szkół w Jankowie Pierwszym, opiekun Maria Jarciniak
  • Michałowi Bardońskiemu, kl. 2, Zespół Szkół w Jankowie Pierwszym, opiekun Maria Jarciniak
  • Aleksandrze Sicińskiej, kl. 1, SP nr 109 we Wrocławiu, opiekun Aneta Niedośpiał
  • Michałowi Borowiczowi, kl. 2, SP nr 10 w Kaliszu, opiekun Ewa Pszczoła

wyróżnienia:

  • Kamilowi Gońka, kl. 3, SP w Brudzewie, opiekun Romualda Kobot
  • Dominikowi Rauhut, kl. 1, SP nr 5 z O. I. w Jarocinie, opiekun Agata Baranek – Wiecha
  • Natalii Szymańskiej, kl. 1, PSP nr 14 w Opolu, opiekun Anna Kurzydło
  • Annie Płonka, kl. 1, SP nr 14 w Kaliszu, opiekun Iwona Durzalska
  • Wiktorowi Jarek, kl. 1, SP nr 10 w Kaliszu, opiekun Anna Gorzkiewicz

oraz dyplomy honorowe:

  • Aleksandrze Makarewicz, kl. 1, PSP nr 14 w Opolu, opiekun Anna Kurzydło
  • Stanisławowi Jankowiakowi, kl. 1 SP nr 5 w Ostrowie Wlkp., opiekun Anna Karpińska
  • Mateuszowi Wojteckiemu, kl. 1 SP nr 5 w Ostrowie Wlkp., opiekun Anna Karpińska
  • Nicoli Michor, kl. 2, SP nr 5 z O. I. w Jarocinie, opiekun Anna M. Kardas
  • Mariannie Sobek, kl. 1, SP nr 2 w Mosinie, opiekun Marta Skałecka
  • Zofii Zimniak, kl. 1, SP Sióstr Nazaretanek w Kaliszu, opiekun s. Veritas Róża Cebernik
  • Barbarze Woźniak, kl. 2, SP nr 10 w Kaliszu, opiekun Danuta Trzepacz
  • Wanessie Wróblewskiej, kl. 2, SP nr 10 w Kaliszu, opiekun Ewa Pszczoła

w kategorii klas IV - VI równorzędne nagrody:

  • Julii Kubasik, kl. 5, SP w Lamkach, opiekun Jerzy Wiśniewski
  • Miłoszowi Kędzierskiemu, kl. 5, Zespół Szkolno – Przedszkolny z O. I. w Rojowie, opiekun Janusz Olechnowicz
  • Marcelinie Lis, kl. 4, Zespół Szkolno – Przedszkolny z O. I. w Rojowie, opiekun Kinga Kurek
  • Szymonowi Łukaszewskiemu, kl. 5, SP nr 5 w Ostrowie Wlkp., opiekun Iwona Szwarczyńska
  • Zofii Marciniak, kl. 4, SP nr 8 w Krotoszynie, opiekun Maria Augustyniak

wyróżnienia:

  • Wiktorii Boińskiej, kl. 5, SP nr 2 w Mosinie, opiekun Ewa Buksalewicz – Moskal
  • Julii Kaminskiej, kl. 5, SP nr 2 w Mosinie, opiekun Ewa Buksalewicz – Moskal
  • Kornelii Kaźmierczak, kl. 5, SP w Nowym Nakwasinie, opiekun Anna Gawron
  • Wiktorii Kasałka, kl. 5, SP nr 6 w Ostrowie Wlkp., opiekun Monika Kasałka
  • Mai Dembskiej, kl. 6, SP nr 66 z O. S. w Bydgoszczy, opiekun Aleksandra Kaszowska

oraz dyplomy honorowe:

  • Zofii Maćkowiak, kl. 4, SP nr 2 w Mosinie, opiekun Ewa Buksalewicz – Moskal
  • Emilii Czeladzkiej, kl. 6, SP nr 2 w Mosinie, opiekun Ewa Buksalewicz – Moskal
  • Sandrze Jakubowskiej, kl. 6, SP nr 2 w Mosinie, opiekun Ewa Buksalewicz – Moskal
  • Igorowi Śliwa, kl. 4, ZSP nr 1 w Pleszewie, opiekun Małgorzata Jędruszek – Jenerowicz
  • Samancie Kaj, kl. 5, SP nr 8 w Krotoszynie, opiekun Maria Augustyniak
  • Idze Urbaniak, kl. 5, Zespół Szkolno – Przedszkolny z O. I. w Rojowie, opiekun Janusz Olechnowicz
  • Aleksandrze Damazer, kl. 5, Zespół Szkolno – Przedszkolny z O. I. w Rojowie, opiekun Janusz Olechnowicz
  • Hannie Wojcieszak, kl. 4, SP nr 17 z O. I. w Kaliszu, opiekun Iwona Trenkler
  • Mikołajowi Woźniczka, kl. 6, SP nr 16 w Inowrocławiu, opiekun Ewa Kołodziej
  • Mai Kabacik, kl. 4, SP w Kosmowie, opiekun Lena Grzelaczyk

Dziękujemy za tak liczny udział w tegorocznej edycji konkursu. Serdecznie gratulujemy laureatom i zapraszamy ich wraz z rodzicami i opiekunami na podsumowanie i wręczenie nagród, które odbędzie się 31 maja 2019 roku o godzinie 9.00 podczas Święta Szkoły.

 

Szkoła Podstawowa nr 10
im. Marii Konopnickiej

ul. Karpacka 3, 62-800 Kalisz
tel.: 62 501 17 27
fax: 62 501 17 61
e-mail: sekretariat@sp10.kalisz.pl

pamietamy pr3zaufanie
grupa wsparcia razem
pogromcy konfliktowpcknasz filmfestiwal filmblog literackiblog fitness

informacje prezent podst

prawo jaszka

prawo szkola demo

prawo europa

jezyk-niemiecki-2

prawo wzor rozwoj

dobrz zaprojektowany

samorzad-uczniowski-white

ok-white

AIESEC New Logo mm

poczytajmy mm

Uniwersytet Dzieci logo kolor mm

czytam sobie log

uni ekon dzieciecy

maly mistrz m

lepsza szkola top

maly medyk top

kolorowy uniwersytet top

Akademia młodego ekonomisty

Początek strony

tlo new www 2015 j3