Goście z Francji, Chorwacji, Finlandii i Port...

Goście z Francji, Chorwacji, Finlandii i Portugalii

W dniach od 13 do 17 maja 2019 roku gościliśmy w naszej szkole uczniów i nauczycieli z partnerskich szkół z Francji, Cho...

Relacja z wyjazdu kl. 5c do Srebrnej Góry

Relacja z wyjazdu kl. 5c do Srebrnej Góry

W czwartek, 16 maja 2019 roku, uczniowie klasy 5c wybrali się wraz z wychowawcą – panią Magdaleną Kaczkowską na wycieczk...

Rozstrzygnięcie konkursu „Skarbonka na 100 la...

Rozstrzygnięcie konkursu „Skarbonka na 100 lat…”

W dniu 16 maja 2019 roku odbyło się ogłoszenie wyników i wręczenie nagród w Miejskim Konkursie Plastycznym „Skarbonka na...

plan lekcji plan wywiadow plan imprez

Dnia 5 kwietnia 2019 roku został rozstrzygnięty Międzyszkolny Świetlicowy Konkurs  Plastyczny „Moje hobby – moja pasja” zorganizowany przez Szkołę Podstawową nr 18 w Kaliszu. Wśród laureatów znaleźli się również uczniowie naszej szkoły: Małgorzata Przybyła z klasy 2b, która wywalczyła  II miejsce, Julia Prętczyńska z klasy 1b, która zajęła III miejsce oraz Julia Trepka z klasy 3a, zdobywczyni wyróżnienia.

Celem konkursu było rozwijanie kreatywności i inwencji twórczej uczniów, zainteresowanie rówieśników własną pasją, rozbudzanie wrażliwości estetycznej i wyobraźni oraz kształcenie sprawności manualnej. Zadaniem uczestników było wykonanie  w dowolnej technice pracy plastycznej przedstawiającej ich zainteresowania.

Pojawiły się więc miejsca z dalekich podróży, wymarzone zwierzątka, sukcesy wokalne oraz piłkarski świat. Na etapie szkolnym I miejsce zdobyła – Julia Prętczyńska z kl. 1b, II miejsce – Filip Olczak z kl. 1b oraz Mateusz Przybył z kl. 1b, III miejsce Małgorzata Przybyła z kl. 2b oraz Jagoda Klajber z kl. 1b, wyróżnienie uzyskał Aleksander Rektor z kl. 3a. Dzieci pracowały pod kierunkiem wychowawczyń świetlicy: pani Anny Magdzińskiej i pani Ilony Ozimek.

Szkoła Podstawowa nr 10
im. Marii Konopnickiej

ul. Karpacka 3, 62-800 Kalisz
tel.: 62 501 17 27
fax: 62 501 17 61
e-mail: sekretariat@sp10.kalisz.pl

pamietamy pr3zaufanie
grupa wsparcia razem
pogromcy konfliktowpcknasz filmfestiwal filmblog literackiblog fitness

informacje prezent podst

prawo jaszka

prawo szkola demo

prawo europa

jezyk-niemiecki-2

prawo wzor rozwoj

dobrz zaprojektowany

samorzad-uczniowski-white

ok-white

AIESEC New Logo mm

poczytajmy mm

Uniwersytet Dzieci logo kolor mm

czytam sobie log

uni ekon dzieciecy

maly mistrz m

lepsza szkola top

maly medyk top

kolorowy uniwersytet top

Akademia młodego ekonomisty

Początek strony

tlo new www 2015 j3