Sukces Bartka Olejnika!

Sukces Bartka Olejnika!

W dniu 12 maja 2019 roku odbyło się podsumowanie Ogólnopolskiego Konkursu Programistycznego, w którym uczeń klasy 6b, Ba...

Nasz nauczyciel Mistrzem Polski!

Nasz nauczyciel Mistrzem Polski!

Pana Mateusza Różańskiego znamy przede wszystkim w naszej szkole jako trenera piłki ręcznej, który z bardzo dobrymi...

Zakończenie zajęć w szkole podstawowej

Zakończenie zajęć w szkole podstawowej

W środę, 19 czerwca 2019 roku, uczniowie klas I – VII po raz ostatni przed wakacjami przyszli do szkoły. Wśród zaproszon...

plan lekcji plan wywiadow plan imprez

W związku z obchodzonym 7 kwietnia Światowym Dniem Zdrowia wychowankowie świetlicy szkolnej w dniach od 1 do 5 kwietnia 2019 roku uczestniczyli w zajęciach prozdrowotnych pod hasłem „Żyjemy aktywnie” prowadzonych przez panią Annę Magdzińską.

Dzieci dowiedziały się jak ważne w utrzymaniu dobrej formy jest właściwe odżywianie, prawidłowe komponowanie posiłków oraz aktywność fizyczna. Poznały budowę piramidy żywieniowej, rysowały swoje ulubione dyscypliny sportowe, śpiewały popularne piosenki o zdrowiu oraz samodzielnie przyrządzały  sałatki z ulubionych owoców. Brały także udział w grach i zabawach zespołowych  na boisku szkolnym.

Ciekawym elementem zajęć były odwiedziny nauczyciela wychowania fizycznego, pana Karola Wilczyńskiego, który przygotował dla dzieci pouczającą prelekcję na temat zdrowego stylu życia oraz zaprezentował proste ćwiczenia gimnastyczne. Wychowankowie z dużym zainteresowaniem wykonywali wszystkie zadania, dzięki czemu ich świadomość na temat konieczności dbania o zdrowie bez wątpienia się zwiększyła. Poprzez cykl zajęć związanych ze zdrowym trybem życia świetlica wpisuje się w realizację zadań Szkoły promującej zdrowie.

Szkoła Podstawowa nr 10
im. Marii Konopnickiej

ul. Karpacka 3, 62-800 Kalisz
tel.: 62 501 17 27
fax: 62 501 17 61
e-mail: sekretariat@sp10.kalisz.pl

pamietamy pr3zaufanie
grupa wsparcia razem
pogromcy konfliktowpcknasz filmfestiwal filmblog literackiblog fitness

informacje prezent podst

prawo jaszka

prawo szkola demo

prawo europa

jezyk-niemiecki-2

prawo wzor rozwoj

dobrz zaprojektowany

samorzad-uczniowski-white

ok-white

AIESEC New Logo mm

poczytajmy mm

Uniwersytet Dzieci logo kolor mm

czytam sobie log

uni ekon dzieciecy

maly mistrz m

lepsza szkola top

maly medyk top

kolorowy uniwersytet top

Akademia młodego ekonomisty

Początek strony

tlo new www 2015 j3