XXII Kaliski Turniej Językowy Rebusik

XXII Kaliski Turniej Językowy Rebusik

Dnia 13 marca 2019 roku odbył się w naszej szkole XXII Kaliski Turniej Językowy Rebusik. W tym roku tematem przewodnim b...

Konkurs GAMES FOR FUN

Konkurs GAMES FOR FUN

We wtorek, 12 marca 2019 roku, odbył się w naszej szkole Międzyszkolny Konkurs Języka Angielskiego „Games for Fun”. Już...

Drzwi otwarte szkoły

Drzwi otwarte szkoły

W sobotę, 9 marca 2019 roku, odbyły się w Drzwi Otwarte dla dzieci, które rozpoczną naukę w roku 2019/2020. Podczas zwie...

plan lekcji plan wywiadow plan imprez

W dniu 8 marca 2019 roku uczniowie klasy 4c w towarzystwie opiekunów: wychowawczyni - pani Małgorzaty Jackowskiej oraz pedagoga - pana Macieja Głowackiego wybrali się na wycieczkę na Wolicę, gdzie znajduje się stadnina koni. Uczniowie obejrzeli boksy ze zwierzętami i wysłuchali informacji związanych z tym miejscem.

Dużą atrakcję stanowiła możliwość bezpośredniego kontaktu z końmi, które można było pogłaskać a także przejechać się na nich pod opieką instruktora. Tę atrakcję zaplanowali dla dziewczynek chłopcy, w ramach obchodzonego tego dnia ich święta. Ponieważ zbliżała się pora drugiego śniadania,  wszyscy z ochotą zabrali się do pieczenia przy ognisku kiełbasek, które na świeżym powietrzu smakowały wybornie. Ci, którym było jeszcze mało wrażeń i rozpierała ich energia, pobawili się na placu zabaw, znajdującym się na terenie stadniny.

Słoneczna pogoda stanowiła wspaniałe uzupełnienie wycieczki. Pozwoliła cieszyć się pierwszymi oznakami nadchodzącej wiosny i w ten atrakcyjny sposób świętować ten szczególny dzień dla każdej małej i dużej kobietki.

Szkoła Podstawowa nr 10
im. Marii Konopnickiej

ul. Karpacka 3, 62-800 Kalisz
tel.: 62 501 17 27
fax: 62 501 17 61
e-mail: sekretariat@sp10.kalisz.pl

pamietamy pr3zaufanie
grupa wsparcia razem
pogromcy konfliktowpcknasz filmfestiwal filmblog literackiblog fitness

informacje prezent podst

prawo jaszka

prawo szkola demo

prawo europa

jezyk-niemiecki-2

prawo wzor rozwoj

dobrz zaprojektowany

samorzad-uczniowski-white

ok-white

AIESEC New Logo mm

poczytajmy mm

Uniwersytet Dzieci logo kolor mm

czytam sobie log

uni ekon dzieciecy

maly mistrz m

lepsza szkola top

maly medyk top

kolorowy uniwersytet top

Akademia młodego ekonomisty

Początek strony

tlo new www 2015 j3