XXII Kaliski Turniej Językowy Rebusik

XXII Kaliski Turniej Językowy Rebusik

Dnia 13 marca 2019 roku odbył się w naszej szkole XXII Kaliski Turniej Językowy Rebusik. W tym roku tematem przewodnim b...

Konkurs GAMES FOR FUN

Konkurs GAMES FOR FUN

We wtorek, 12 marca 2019 roku, odbył się w naszej szkole Międzyszkolny Konkurs Języka Angielskiego „Games for Fun”. Już...

Drzwi otwarte szkoły

Drzwi otwarte szkoły

W sobotę, 9 marca 2019 roku, odbyły się w Drzwi Otwarte dla dzieci, które rozpoczną naukę w roku 2019/2020. Podczas zwie...

plan lekcji plan wywiadow plan imprez

W piątek, 1 marca 2019 roku, odbyło się rozstrzygnięcie Świetlicowego Konkursu „Kukiełka warzywna”, będącego podsumowaniem organizowanego w naszej szkole ,,Kolorowego tygodnia zdrowia”. Celem konkursu było rozwijanie kreatywności i inwencji twórczej uczniów, rozbudzanie ich wrażliwości estetycznej, wyobraźni oraz kształcenie sprawności manualnej.

Do udziału  przystąpiły uczennice  klas 1b i 2b szkoły podstawowej. Zadaniem uczestników było wykonanie z warzyw oraz różnych materiałów plastycznych kukiełki w dowolnym rozmiarze i według własnego pomysłu. Dzieci pod okiem wychowawczyń świetlicy: pani Anny Magdzińskiej i pani Ilony Ozimek wyczarowały z warzyw bardzo pomysłowe i kolorowe postaci, wykazując się dużym zaangażowaniem i  dokładnością. I miejsce zdobyła – Olga Bogaczyk z kl. 2b, II miejsce – Elwira Paterska z kl. 2b, a III miejsce – Maja Kuśmierek z kl. 1b.

Serdecznie gratulujemy!

 

Szkoła Podstawowa nr 10
im. Marii Konopnickiej

ul. Karpacka 3, 62-800 Kalisz
tel.: 62 501 17 27
fax: 62 501 17 61
e-mail: sekretariat@sp10.kalisz.pl

pamietamy pr3zaufanie
grupa wsparcia razem
pogromcy konfliktowpcknasz filmfestiwal filmblog literackiblog fitness

informacje prezent podst

prawo jaszka

prawo szkola demo

prawo europa

jezyk-niemiecki-2

prawo wzor rozwoj

dobrz zaprojektowany

samorzad-uczniowski-white

ok-white

AIESEC New Logo mm

poczytajmy mm

Uniwersytet Dzieci logo kolor mm

czytam sobie log

uni ekon dzieciecy

maly mistrz m

lepsza szkola top

maly medyk top

kolorowy uniwersytet top

Akademia młodego ekonomisty

Początek strony

tlo new www 2015 j3