XXII Kaliski Turniej Językowy Rebusik

XXII Kaliski Turniej Językowy Rebusik

Dnia 13 marca 2019 roku odbył się w naszej szkole XXII Kaliski Turniej Językowy Rebusik. W tym roku tematem przewodnim b...

Konkurs GAMES FOR FUN

Konkurs GAMES FOR FUN

We wtorek, 12 marca 2019 roku, odbył się w naszej szkole Międzyszkolny Konkurs Języka Angielskiego „Games for Fun”. Już...

Drzwi otwarte szkoły

Drzwi otwarte szkoły

W sobotę, 9 marca 2019 roku, odbyły się w Drzwi Otwarte dla dzieci, które rozpoczną naukę w roku 2019/2020. Podczas zwie...

plan lekcji plan wywiadow plan imprez

We wtorek, 18 grudnia 2018 roku, uczniowie klasy 1c pod opieką pani Małgorzaty Leśniewicz oraz pani Agnieszki Kowalewskiej przeżyli kulinarną przygodę w murach Pałacu Tłokinia uczestnicząc w świątecznych warsztatach piernikowych. Została im przybliżona historia wypieku tego smakołyku, poznały tradycyjne przepisy oraz miały możliwość zobaczyć i powąchać każdy z poszczególnych składników ciasta.

Następnie mali piernikarze pod opieką profesjonalnych kucharzy samodzielnie wyrabiali i formowali pierniki. Kiedy powstałe dzieło trafiło do pieca, mieli możliwość zwiedzić wnętrze Pałacu i poznać jego niezwykłą historię.

Ostatnim etapem zajęć było dekorowanie pierników według własnego pomysłu oraz najbardziej wyczekiwany moment – próbowanie wypieczonych ciastek. Każde dziecko mogło zabrać efekt swojej pracy do domu i zostało nagrodzone dyplomem ukończenia warsztatów.

Szkoła Podstawowa nr 10
im. Marii Konopnickiej

ul. Karpacka 3, 62-800 Kalisz
tel.: 62 501 17 27
fax: 62 501 17 61
e-mail: sekretariat@sp10.kalisz.pl

pamietamy pr3zaufanie
grupa wsparcia razem
pogromcy konfliktowpcknasz filmfestiwal filmblog literackiblog fitness

informacje prezent podst

prawo jaszka

prawo szkola demo

prawo europa

jezyk-niemiecki-2

prawo wzor rozwoj

dobrz zaprojektowany

samorzad-uczniowski-white

ok-white

AIESEC New Logo mm

poczytajmy mm

Uniwersytet Dzieci logo kolor mm

czytam sobie log

uni ekon dzieciecy

maly mistrz m

lepsza szkola top

maly medyk top

kolorowy uniwersytet top

Akademia młodego ekonomisty

Początek strony

tlo new www 2015 j3