Akcja „Podaj dalej…” podsumowana

Akcja „Podaj dalej…” podsumowana

W dniu 11 stycznia 2019 roku podsumowana została zbiórka odzieży dla osób potrzebujących, która miała miejsce w naszej s...

Zabawa karnawałowa

Zabawa karnawałowa

W czwartek, 10 stycznia 2019 roku, od godziny 12.30 uczniowie klas młodszych w barwnych strojach księżniczek, rycerzy, p...

Kampania „Hazard? Nie, dziękuję!”

Kampania „Hazard? Nie, dziękuję!”

Nasza szkoła wzięła  udział w ogólnopolskiej kampanii informacyjno-edukacyjnej Krajowej Administracji Skarbowej pod...

plan lekcji plan wywiadow plan imprez

W dniu 17 grudnia 2018 roku odbyło się w naszej szkole wyjątkowe spotkanie przedświąteczne zorganizowane w ramach współpracy ze Specjalnym Ośrodkiem Szkolno – Wychowawczym nr 1 w Kaliszu. Zaprzyjaźniona młodzież z obu szkół zebrała się w stołówce, gdzie wysłuchano kolęd w wykonaniu wychowanków świetlicy szkolnej oraz Grupy Wsparcia RAZEM. Były wiersze oraz wspólne śpiewanie. 

W tym świątecznym nastroju młodzież przystąpiła do tworzenia kartek bożonarodzeniowych, które przyozdabiano rozmaitymi elementami dekoracyjnymi. Kartki zachwycały kolorami, pomysłami oraz wspaniałymi życzeniami. Po wykonanej pracy wszyscy zasiedli do wspólnego stołu pełnego słodkości, gdzie mieli okazję jeszcze lepiej się poznać.

W podziękowaniu za wspólnie spędzony czas pani Dyrektor Beata Prus złożyła wszystkim życzenia świąteczne oraz wręczyła upominki. Młodzież naszej szkoły obdarowała zaś swoje koleżanki i kolegów ręcznie robionymi aniołkami. Nad przebiegiem spotkania czuwały panie: Iwona Graczyk - Rykowska, Danuta Gruchot oraz Magdalena Różańska.

Szkoła Podstawowa nr 10
im. Marii Konopnickiej

ul. Karpacka 3, 62-800 Kalisz
tel.: 62 501 17 27
fax: 62 501 17 61
e-mail: sekretariat@sp10.kalisz.pl

pamietamy pr3zaufanie
grupa wsparcia razem
pogromcy konfliktowpcknasz filmfestiwal filmblog literackiblog fitness

informacje prezent podst

prawo jaszka

prawo szkola demo

prawo europa

jezyk-niemiecki-2

prawo wzor rozwoj

dobrz zaprojektowany

samorzad-uczniowski-white

ok-white

AIESEC New Logo mm

poczytajmy mm

Uniwersytet Dzieci logo kolor mm

czytam sobie log

uni ekon dzieciecy

maly mistrz m

lepsza szkola top

maly medyk top

kolorowy uniwersytet top

Akademia młodego ekonomisty

Początek strony

tlo new www 2015 j3