Walentynka dla psiaka i kociaka

Walentynka dla psiaka i kociaka

W dniach od 8 do 14 lutego 2019 roku szkolne koło PCK przeprowadziło zbiórkę dla podopiecznych kaliskiego schroniska. Te...

„Dlaczego kochamy koty?”

„Dlaczego kochamy koty?”

„Dlaczego kochamy koty?” - na takie pytanie próbowali znaleźć odpowiedź uczniowie klas pierwszych podczas spotkań czytel...

Walentynki

Walentynki

W dniu 14 lutego 2019 roku obchodziliśmy Walentynki. Już od poniedziałku, 11 lutego,  Samorząd Uczniowski przygotow...

plan lekcji plan wywiadow plan imprez

Uczniowie klasy 2a, 2b i 2c oraz 3a wzięli udział w realizacji ogólnopolskiego programu edukacyjnego „5 porcji zdrowia w szkole”. Podczas zajęć odbywanych w terminach od 6 do 28 listopada 2018 roku poszerzyli wiedzę o prawidłowym żywieniu oraz utrwalili informacje o roli warzyw, owoców i soków w prawidłowej diecie. Głównym organizatorem programu jest  Stowarzyszenie Krajowa Unia Producentów Soków (KUPS). Honorowy patronat nad programem objęło Ministerstwo Zdrowia oraz Ministerstwo Edukacji Narodowej, a partnerem merytorycznym jest Instytut Żywności i Żywienia w Warszawie. Akcji patronują również wojewódzcy kuratorzy oświaty.

Prezentacje multimedialne, rebusy, zagadki, historyjki obrazkowe i inne materiały dydaktyczne proponowane przez twórców programu dają możliwość wnikliwego poznania, stosowania i utrwalenia prawidłowych nawyków żywieniowych. 

Szkoła Podstawowa nr 10
im. Marii Konopnickiej

ul. Karpacka 3, 62-800 Kalisz
tel.: 62 501 17 27
fax: 62 501 17 61
e-mail: sekretariat@sp10.kalisz.pl

pamietamy pr3zaufanie
grupa wsparcia razem
pogromcy konfliktowpcknasz filmfestiwal filmblog literackiblog fitness

informacje prezent podst

prawo jaszka

prawo szkola demo

prawo europa

jezyk-niemiecki-2

prawo wzor rozwoj

dobrz zaprojektowany

samorzad-uczniowski-white

ok-white

AIESEC New Logo mm

poczytajmy mm

Uniwersytet Dzieci logo kolor mm

czytam sobie log

uni ekon dzieciecy

maly mistrz m

lepsza szkola top

maly medyk top

kolorowy uniwersytet top

Akademia młodego ekonomisty

Początek strony

tlo new www 2015 j3