Zebraliśmy korki dla Julki

Zebraliśmy korki dla Julki

W dniu 12 czerwca 2019 roku zakończyliśmy akcję zbierania plastikowych zakrętek dla 11 - letniej Julii Domagały, chorej...

Mali ratownicy z klasy 2b

Mali ratownicy z klasy 2b

W środę, 12 czerwca 2019 roku, na zaproszenie wychowawcy pani Ewy Pszczoły, uczniów klasy 2b odwiedził pan Bartosz Biela...

Stypendium im. Św. Jana Pawła II

Stypendium im. Św. Jana Pawła II

Dyrektor Szkoły Podstawowej Nr 10 w Kaliszu informuje, iż uczniowie pragnący ubiegać się o stypendium Miasta Kalisza im....

plan lekcji plan wywiadow plan imprez

W piątek, 2 grudnia 2016 roku, w Sali Sesyjnej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu odbyło się uroczyste podsumowanie konkursu „Nasz pomysł na ochronę środowiska” I edycja – ochrona powietrza.

Miłą niespodzianką był fakt, że w klasyfikacji końcowej zespół naszej szkoły otrzymał wyróżnienie. Przedmiotem działań konkursowych, w których udział wzięli: Wiktoria Kramarska i Beata Nowak z klasy IIIB oraz Kornel Bartnicki z klasy IIIA było nagranie krótkiego filmu (spotu) propagującego ochronę powietrza w oparciu o stan faktyczny powietrza i stan oczekiwany, zachowania szkodzące jakości powietrza i sprzyjające jego poprawie oraz podejmowane działania w celu poprawy stanu powietrza w najbliższym otoczeniu.

Na uroczystość podsumowującą zostali zaproszeni: prezydent Miasta – pan Grzegorz Sapiński, dyrektor szkoły – pani Beata Prus, opiekun zespołu – pani Mirosława Matysiak – Wojewoda oraz Wiktoria, Beata i Kornel. Z rąk pani Marzeny Wodzińskiej – Członka Zarządu Województwa Wielkopolskiego odebrali oni dyplomy, nagrody rzeczowe, grawerowaną tabliczkę pamiątkową oraz sadzonkę świerku do posadzenia na terenie szkoły.

GRATULUJEMY!

Szkoła Podstawowa nr 10
im. Marii Konopnickiej

ul. Karpacka 3, 62-800 Kalisz
tel.: 62 501 17 27
fax: 62 501 17 61
e-mail: sekretariat@sp10.kalisz.pl

pamietamy pr3zaufanie
grupa wsparcia razem
pogromcy konfliktowpcknasz filmfestiwal filmblog literackiblog fitness

informacje prezent podst

prawo jaszka

prawo szkola demo

prawo europa

jezyk-niemiecki-2

prawo wzor rozwoj

dobrz zaprojektowany

samorzad-uczniowski-white

ok-white

AIESEC New Logo mm

poczytajmy mm

Uniwersytet Dzieci logo kolor mm

czytam sobie log

uni ekon dzieciecy

maly mistrz m

lepsza szkola top

maly medyk top

kolorowy uniwersytet top

Akademia młodego ekonomisty

Początek strony

tlo new www 2015 j3